LED Inbouwspot ES-16-8-Q
LEDAXO
Price on request
Available, delivery time: 1-3 days
Product number: ES-16-8-Q
Product information "LED Inbouwspot ES-16-8-Q "
Eigenschappen en speciale kenmerken
- hoogwaardige en krachtige LED-lichtbron
- lage verblinding ─ UGR <14-19
- hoge kleurweergave (CRI> 80 Ra)
- gemakkelijke en snelle installatie
- optioneel dimbaar en regelbaar (1-10V, DALI)
Voordelen in één oogopslag
- verlaging van energiekosten
- nuttige levensduur 50.000 bedrijfsuren
- geen ultraviolette (UV) en infrarood (IR) straling
- geen inschakel- en inbrandtijd
- volledig lichteffect onmiddellijk na het inschakelen
- hoge uniformiteit en kleurweergave
- geen vervelende achtergrondgeluiden en geen flikkeringen
- geen blootstelling aan kwik
- lage warmteontwikkeling
Produktdetails | |
|---|---|
| Modell: | ES-16-8-Q |
| Leistungsaufnahme: | 8 W |
| Lichtstrom: | 850 lm |
| Lichteffizienz: | 106 lm/W |
| Abmessungen (mm): | 141 x 141x 48 |
| Deckenausschnitt: | 130 x 130 mm |
| Gewicht: | 0,60 kg |
Allgemeine Produktinformationen | |
| Anwendungsbereiche: | Büros , Korridore , Treppenhäuser , Verkaufs- und Ausstellungsflächen |
| Anlaufzeit: | sofort voller Lichtstrom |
| Farbkonsistenz (SDCM): | < 3 |
| Abstrahlwinkel: | 35° , 65° |
| Blendung (UGR-Wert): | < 14 (35° Abstrahlwinkel) , < 17 (65° Abstrahlwinkel) |
| Farbtemperatur (CCT): | 3.000 K , 4.000 K , 6.000 K |
| Farbwiedergabeindex (CRI): | >80 Ra |
| Gehäusefarbe: | silber , (weiß, schwarz projektbezogen auf Anfrage) |
| IP Schutzart: | IP20 |
| Lichtquelle: | Seoul 3535 LED |
| Material: | Gehäuse: Aluminium, Polycarbonat |
| Nutzlebensdauer: | 50.000 Std. L80 B10 |
| Umgebungstemperatur: | -20°C bis +45°C |
| Eingangsspannung: | 220-240 V AC |
| Leistungsfaktor: | >0,90 |
| Zusatzausstattung: | 1-10V (optional) , DALI (optional) |
| Garantie: | 5 Jahre ohne Betriebsstundenbegrenzung (gemäß LEDAXO Garantiebedingungen) |




