LED Plafondlamp DL-08-150-35
LEDAXO
Price on request
Product number: DL-08-150-35
Product information "LED Plafondlamp DL-08-150-35 "
Eigenschappen en speciale kenmerken
Voordelen in één oogopslag
- hoogwaardige en krachtige LED-lichtbron
- weinig verblinding - geschikt voor computerwerkplekken (UGR <18)
- zeer harmonieus en egaal lichteffect
- puristisch design, hoogwaardige oppervlakteafwerking
- meerdere armatuurelementen kunnen worden gecombineerd tot een lichtstrip
- optioneel dimbaar en regelbaar (1-10V, DALI)
Voordelen in één oogopslag
- verlaging van energiekosten
- nuttige levensduur 50.000 bedrijfsuren
- geen ultraviolette (UV) en infrarood (IR) straling
- geen inschakel- en inbrandtijd
- volledig lichteffect onmiddellijk na het inschakelen
- hoge uniformiteit en kleurweergave
- geen vervelende achtergrondgeluiden en geen flikkeringen
- geen blootstelling aan kwik
- lage warmteontwikkeling
Produktdetails | |
|---|---|
| Modell: | DL-08-150-35 |
| Leistungsaufnahme: | 35 W |
| Lichtstrom: | 3.600 lm |
| Lichteffizienz: | 103 lm/W |
| Abmessungen (mm): | 1.450 x 53 x 78 |
| Gewicht: | 4,1 kg |
Allgemeine Produktinformationen | |
| Anwendungsbereiche: | Büros , Empfangsbereiche , Flure , Konferenzräume |
| Abstrahlwinkel: | 80° |
| Blendung (UGR-Wert): | < 18 |
| Farbtemperatur (CCT): | 3.000 K , 4.000 K , 6.000 K |
| Farbwiedergabeindex (CRI): | >80 Ra |
| Gehäuse: | Aluminium |
| Gehäusefarbe: | weiß , silber |
| IP Schutzart: | IP20 |
| Lichtquelle: | Seoul 5050 LED |
| Nutzlebensdauer: | 50.000 Std. L80 B10 |
| Umgebungstemperatur: | -20°C bis +45°C |
| Eingangsspannung: | 220-240 V AC |
| Leistungsfaktor: | >0,90 |
| Zusatzausstattung: | 1-10V (optional) , DALI (optional) |
| Garantie: | 5 Jahre ohne Betriebsstundenbegrenzung (gemäß LEDAXO Garantiebedingungen) |



