LED Railspot SS-11-35
LEDAXO
Price on request
Available, delivery time: 1-3 days
Product number: SS-11-35
Product information "LED Railspot SS-11-35 "
Eigenschappen en speciale kenmerken
Voordelen in één oogopslag
- hoogwaardige en krachtige Citizen LED-lichtbron
- hoge kleurweergave-index (CRI)> 82 Ra (optioneel 90 Ra)
- verkrijgbaar in 3 verschillende stralingshoeken
Voordelen in één oogopslag
- tot 80% lagere elektriciteitskosten
- geen vervelende achtergrondgeluiden en geen flikkeringen
- levensduur> 50.000 bedrijfsuren
- lage warmteontwikkeling
- volledig lichteffect onmiddellijk na het inschakelen
- geen ultraviolette (UV) en infrarood (IR) straling
- lagere onderhoudskosten
- toekomstbestendige technologie
- geen blootstelling aan kwik
Produktdetails | |
|---|---|
| Modell: | SS-11-35 |
| Leistungsaufnahme: | 35 W |
| Lichtstrom: | 3.530-3.920 lm |
| Gewicht: | 1,9 kg |
| Leuchtenkopf: | Ø 105 x 150 mm |
Allgemeine Produktinformationen | |
| Anwendungsbereiche: | Ausstellungsräume , Autohäuser , Boutiquen , Einzelhandelsgeschäfte , Galerien , Hotels , Möbel- und Einrichtungshäuser , Restaurants , Studios |
| Anlaufzeit: | sofort voller Lichtstrom |
| Einstellwinkel: | horizontal 355° / vertikal 90° |
| Montageart: | Stromschiene (3-Phasen) |
| Abstrahlwinkel: | 15° , 24° , 40° |
| Farbtemperatur (CCT): | 3.000 K , 4.000 K |
| Farbwiedergabeindex (CRI): | >82 Ra (optional 90 Ra) |
| Gehäusefarbe: | weiß , schwarz , silber |
| IP Schutzart: | IP20 |
| Nutzlebensdauer: | >50.000 Betriebsstunden |
| Eingangsspannung: | 220-240 V AC |
| Garantie: | 3 Jahre (optional 5 Jahre) ohne Betriebsstundenbegrenzung (gemäß LEDAXO Garantiebedingungen) |





