LED Wand- en Plafondlamp WDL-10-12-180
LEDAXO
Price on request
Available, delivery time: 1-3 days
Product number: WDL-10-12-180
Product information "LED Wand- en Plafondlamp WDL-10-12-180"
Eigenschappen en speciale kenmerken
Voordelen in één oogopslag
- zeer harmonieus en uniform lichteffect
- geschikt voor wand- en plafondmontage
- makkelijke installatie
Voordelen in één oogopslag
- tot 67% lagere elektriciteitskosten
- geen vervelende achtergrondgeluiden en geen flikkeringen
- levensduur 30.000 bedrijfsuren
- lage warmteontwikkeling
- volledig lichteffect onmiddellijk na het inschakelen
- geen ultraviolette (UV) en infrarood (IR) straling
- lagere onderhoudskosten
- toekomstbestendige technologie
- geen blootstelling aan lood of kwik
Produktdetails | |
|---|---|
| Modell: | WDL-10-12-180 |
| Leistungsaufnahme: | 12 W |
| Lichtstrom: | 1.020 lm |
| Abmessungen (mm): | 180 x 180 x 38 |
Allgemeine Produktinformationen | |
| Anwendungsbereiche: | Flure , Korridore , Technik- und Nebenräume , Treppenhäuser |
| Anlaufzeit: | sofort voller Lichtstrom |
| Lichtfarbe: | Warmweiß , Neutralweiß |
| Abstrahlwinkel: | 120° |
| Farbwiedergabeindex (CRI): | >80 Ra |
| Gehäuse: | Aluminium |
| Gehäusefarbe: | matt weiß |
| IP Schutzart: | IP20 |
| Umgebungstemperatur: | -25°C bis +55°C |
| Eingangsspannung: | 220-240 V AC |
| Leistungsfaktor: | >0,90 |
| Garantie: | 3 Jahre ohne Betriebsstundenbegrenzung (gemäß LEDAXO Garantiebedingungen) |


