Universele LED-Spot HRS-06-280
LEDAXO
Price on request
Available, delivery time: 1-3 days
Product number: HRS-06-280
Product information "Universele LED-Spot HRS-06-280"
Eigenschappen en speciale kenmerken
- efficiënte LED-armatuur met maximaal 150 lm / W
- gebruik van hoogwaardige LED-chips
- Philips Xitanium LED-driver met lange levensduur (1-10V dimbaar)
- temperatuurcompensatietechnologie voor een lange levensduur
- corrosiebestendig volgens DIN EN ISO 9227: 2012
- stof- en waterdicht volgens IP67, schokbestendig volgens IK08
- optioneel DALI dimbaar en regelbaar
- stralingshoek beschikbaar met 12 verschillende lichtverdelingsopties
Voordelen in één oogopslag
- verlaging van energiekosten
- lage onderhoudskosten
- levensduur> 100.000 bedrijfsuren
- lage warmteontwikkeling - vermindering van de koelbelasting
- volledig lichteffect onmiddellijk na het inschakelen
- geen ultraviolette (UV) en infrarood (IR) straling
- toekomstbestendige technologie
- geen blootstelling aan kwik
- indrukwekkende lichtintensiteit met relatief lage elektriciteitskosten
Produktdetails | |
|---|---|
| Modell: | HRS-06-280 |
| Leistungsaufnahme: | 274 W |
| Lichtstrom mit NICHIA 3535: | 35.620 lm |
| Lichteffizienz: | bis zu 130 lm/W (NICHIA 3535) , bis zu 150 lm/W (Luxeon 5050) |
| Lichtstrom mit Luxeon 5050: | 41.100 lm |
| Anzahl LED-Module: | 7 |
| Anzahl LEDs: | 126 |
| Abmessungen (mm): | 570 x 330 x 110 |
| Gewicht: | 11,0 kg |
Allgemeine Produktinformationen | |
| Anwendungsbereiche: | Ateliers , Kühlhäuser , Lager-Außenflächen , Lofts , Logistikhallen , Markthallen , Montage- und Produktionshallen , Verkaufs- und Ausstellungsflächen |
| Anlaufzeit: | sofort voller Lichtstrom |
| Einstellwinkel: | variabel einstellbar, +/- 75° |
| Korrosionsschutz: | getestet nach DIN EN ISO 9227:2012 (Salzsprühnebelprüfung) |
| Montageart: | Mastmontage , Wandmontage , Deckenmontage |
| Abstrahlwinkel: | 10° (T5U) , 25° (T5V) , 40° (T5W) , 60° (T5S) , 90° (T5M) , 120° (T5L) , 120° x 75° (T4S) , 120° (T5D) , 150° x 65° (T1M) , 160° x 70° (T2M) , 160° x 70° (T3L) , 160° x 70° (T3M) |
| Farbtemperatur (CCT): | 3.000 K , 4.000 K , 5.000 K , 5.700 K |
| Farbwiedergabeindex (CRI): | >70 Ra (optional 80 / 85 Ra) |
| Gehäuse: | Aluminium pulverbeschichtet |
| Gehäusefarbe: | weiß , schwarz , hellgrau , bronze |
| IK-Stoßfestigkeitsgrad: | IK08 |
| IP Schutzart: | IP67 |
| LED Treiber: | Philips Xitanium (1-10V dimmbar) |
| Lichtquelle: | Lumileds Luxeon 5050 , NICHIA 3535 |
| Lichtstromerhalt: | L90/B10 60.000 h |
| Nutzlebensdauer: | >100.000 Betriebsstunden |
| Schutzklasse: | I |
| Umgebungstemperatur: | -40°C bis +50°C |
| Eingangsspannung: | 220-240 V AC |
| Leistungsfaktor: | >0,95 |
| Zusatzausstattung: | DALI (optional) |
| Garantie: | 5 Jahre ohne Betriebsstundenbegrenzung (gemäß LEDAXO Garantiebedingungen) |




